České firmy / Czech Firms / Tschechische Firmen

Zlaté české ručičky

Logo webu,
 kliknutím na podstránkách přejdete na Home Page

 


Sponzorem webu je... >>> odkaz třeba právě na Vás

Informace o možnostech Vaší prezentace


Stačí Vám jednoduchá prezentace? Potřebujete mít "výkladní skříň" na internetu? V takovém případě nabízíme možnost Vám takovou "výlohu" dosti levně (za určitých podmínek i bezplatně), vytvořit.

Nabízím individuálnější přístup a možnost uvedení konkrétnějších a aktuálnějších údajů, než co mohou poskytnout automaticky generované seznamy různých firem.

Vaše prezentační místo by hostovalo na serveru firmy WEDOS, kde právě pro tento účel byly založeny domény CzechFirms.eu (pro představení českých podnikatelů a jejich firem (nejen) v evropském měřítku), nebo obecnější Business-activity.eu, eventuálně web Prace-cesko.cz (kde je možné zejména hledat práci a zaměstnání nabízet).

Všechny tři domény jsou vhodné pro představení širokého spektra zájemců, jakož i věcí se zaměstnáním a prací spojenými:

  • Firmy, podnikatelské subjekty, řemeslníci, živnostníci, OSVČ...
  • Neziskové organizace, kluby, spolky, občanská sdružení, sběratelé...
  • Hledání zaměstnání, nebo brigády
  • Nabídka pracovních příležitostí

Pro zájemce více soběstačné existuje šablona webu zdarma, kterou si sami mohou dle svých potřeb upravit a dál používat za podmínek, tam uvedených.

Každý web musí vždy být "hostován" na nějakém serveru, pokud takový nemáte, nebo si na něj prezentaci neumíte vložit a "rozchodit" ji, nebo neumíte jazyk (X)HTML atd., nebude Vám ta šablona nic platná. Z toho důvodu dále nabízím, že Vám ten web i vytvořím, umístím ho na server a případně se o něj budu i dále starat, aktualizovat apod.

Nabízím levnou variantu vytvoření webu těm, kteří s podnikáním teprve začínají, ale i firmám zaběhnutým, kterým jednoduchá webová stránka stačí a vyhovuje, nebo které jen mají zájem být relativně levně prezentováni na doméně CzechFirms.eu, aby byli lépe lokalizováni i mimo ČR.

  • Kdykoliv, místo placení, se lze domluvit na "výměnném obchodě", např. službu, kterou nabízíte Vy, Váš výrobek, slevu na "něco" apod. (na dopravu, materiál, atd.).
  • V konečné fázi samozřejmě platí to, na čem se oba domluvíme.
  • Pro jednání s kýmkoliv z Ml. Boleslavi a okolí preferuji osobní setkání.
  • Potřebuji např. namontovat žaluzie na okna, renovovat dřevěná okna, drobné truhlářské práce, trámky, dodělat rozestavěnou pergolu, opravit a vyčistit komín, natřít asfaltem střechu, sháním betonovou dlažbu a obrubníky, ploché nášlapné kameny, občas něco odvést autem... Je toho dost, co potřebuji , zkuste se ozvat s Vaší nabídkou...

Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Logo VIPportálu

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright ©   Všechna práva vyhrazena.